Kuchyně na míru

Vaše kuchyně bez kompromisů


Zapomeňte na kuchyň z velkoobchodu s pochybnou kvalitou, kterou si navíc doma budete muset složit.

Pokud hledáte kuchyně na míru za dostupnou cenu, jste na správné adrese – kuchyně jsou naši specialitou.

Kuchyně Inkea jsou vytvořené skutečně na míru, tzn. vyrobené přesně podle Vašich požadavků, podle Vašeho návrhu.

Nedělejte kompromisy, vytvoříme přesně to, co chcete.

U nás si můžete vybrat z široké palety moderních i tradičních materiálů. Do Vašich interiérů dodáme i kuchyně z luxusních a exotických dřevin. Běžně provádíme i ty nejnáročnější druhy zpracování materiálu, jako je vysoký lesk nebo kuchyně v barvách RAL. Kuchyně Inkea se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování s důrazem na celkový dojem i jednotlivé detaily.

Individuální řešení Vaší nové kuchyně, originální design a perfektní provedení, dodané včas a za přívětivou cenu… to vše jsou kuchyně Inkea s.r.o.

Chcete novou kuchyň?


Právě jste se rozhodli pro novou kuchyň a ještě nemáte přesnou představu? Zpracujeme s Vámi kompletní návrh kuchyně. Návrh už máte? Pak se můžeme rovnou pustit do výroby.

Líbí se Vám určitý druh myčky, trouby a rádi byste tento výrobek viděli ve Vaší kuchyni? K našim kuchyním dodáme spotřebiče všech značek.

…potom už můžete nechat vše na nás. Proč?

Interiér kuchyně dodáme včas až k Vám do domu. Kuchyň kompletně namontujeme a po sobě si uklidíme.

Mezi naše spokojené zákazníky patří také přední čeští architekti. Dodali jsme nové kuchyně do mnoha českých domácností. Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem.

Zavolejte na telefonní číslo 777 598 224, nebo napište na email [email protected]


Chcete novou kuchyň a nemáte představu o stylu?

Inspirujte se naší prací v galerii ve spodní části stránky. Možným řešením je také nechat si vypracovat od zkušeného architekta několik návrhů, ze kterých si pak vyberete ideální variantu.

Pokud se rozhodnete vložit v nás svou důvěru, doporučíme vám k tomu schopného architekta.

Jste rozhodnuti pro styl, ale nemáte ještě návrh?

Potřebujete spolehlivého architekta, návrháře, nebo designera, který porozumí vašim jedinečným potřebám.

Můžete hledat na internetu, v časopisech, ptát se známých na doporučení a podobně. Kde na to ale máte brát čas? Spolupracujeme s mnoha schopnými architekty, designéry a návrháři.

Pokud se rozhodnete vložit v nás svou důvěru, doporučíme vám schopného architekta interiérů a tak vám pomůžeme vytvořit krásnou a moderní kuchyň.

POKUD CHCETE PRO SVOU RODINU TO NEJLEPŠÍ, KRÁSNÝ A FUNKČNÍ INTERIÉR KUCHYNĚ BEZE STRESU, A MÁTE NÁVRH, NÁKRES, NEBO ALESPOŇ SKICU, ZAVOLEJTE PRÁVĚ TEĎ PRO KONZULTACI ZDARMA NA

>>>777 598 224<<<
NEBO NAPIŠTE NA [email protected].

Telefon vám zvedne Roman Kolář, specialista na výrobu interiérů včetně kuchyní na míru. Očekávejte příjemnou konverzaci, při které s ním proberete svou představu ideální kuchyně, bez tlaku a přesvědčování.

PS: volejte ihned, protože z důvodu osobního přístupu ke každému klientovi realizujeme jen 3-5 zakázek měsíčně.

Co říkají naši zákazníci

Galerie našich nových kuchyní na zakázku