Interiérový nábytek pro kanceláře a prodejny na míru

  • Úvod
  • /
  • Služby
  • /
  • Interiérový nábytek pro kanceláře a prodejny na míru

Jak si do firmy pořídit reprezentativní a funkční kancelářský nábytek


Vysoká efektivita jde ruku v ruce s kvalitním pracovním prostředím kanceláře. Funkční interiér kanceláře je tedy jednou z nejlepších investic do produktivity.

Zároveň jde o reprezentativní prostory vaší firmy a na to je třeba brát ohled při návrhu designu, výběru materiálů i v požadavcích na řemeslné zpracování.

Sehnat kvalitního výrobce kancelářských interiérů na míru je problém. Snižování nákladů v interiéru kanceláře vede ke zhoršení kvality řemeslné práce. Výsledkem je mnoho malých chyb, kterých si nejprve nevšimnete, ale které významně snižují životnost nábytku i produktivitu vašich zaměstnanců. Pokud zvolíte neověřeného výrobce, připravte se na problémy s dodržením termínů a s uplatněním záruky.

Kde seženete ověřeného a kvalitního výrobce kancelářského nábytku na míru?

Vyrobíme Vám klasický i atypický kancelářský nábytek


Při výrobě na přání zákazníka použijeme lamino nebo kvalitní dýhy. Pro moderní vzhled nábytku upravíme povrchy do vysokého leskuLuxusní kancelářský nábytek vyrábíme i z exotických dřevin.

Samozřejmou součástí dodávky je i montáž. Vše dodáme včas, na určené místo, namontujeme a po sobě uklidíme.

Běžný kancelářský nábytek

Tento typ kancelářského nábytku vyniká svou funkčnostíergonomií a variabilitou. Na míru Vám vyrobíme kvalitní nábytek, který je základním předpokladem pro vysoce efektivní pracovní prostředí.

Kancelářský nábytek pro manažery

Manažerské prostředí si klade nároky nejen na funkčnost, kvalitu materiálu a provedení, ale i na design. Tento typ nábytku má za úkol především důstojně reprezentovat. Proto je primárně určen pro konferenční místnosti a kanceláře středního managementu.

Kancelářský nábytek pro TOP management

Pro TOP management vytváříme jedinečné reprezentativní prostředí s důrazem na originální design. Samozřejmostí je perfektní zpracování a nejvyšší jakost použitých materiálů. Snadno vyhovíme i nejnáročnějším požadavkům ředitelů a prezidentů firem.

Recepce

Vytvořte na své klienty patřičný dojem již u vstupu do sídla Vaší firmy díky atypickým recepcím Inkea.

Co říkají naši zákazníci

Galerie našich prací z kancelářského interiéru