Nejčastější dotazy

  • Úvod
  • /
  • Nejčastější dotazy

1) Jak se liší nábytek z velkoobchodu od interiéru na zakázku?

Kromě ohromného rozdílu v kvalitě, o čemž by se dala napsat celá kniha, je zde pár dalších podstatných rozdílů. První je možnostvolby designu, uspořádáním prvků, rozměrů a materiálu. Vy chcete váš vysněný domov a chcete ho přesně podle sebe.

Ve velkoobchodech jde o co nejnižší cenu, a proto buď nemáte na výběr vůbec, nebo jen z několika málo možností.

Pokud se rozhodnete pro interiér na zakázku, váš domov bude přesně podle vašich představ. Návrh zpracuje váš architekt nebo designér. Můžete také zvolit prověřeného architekta nebo návrhářku na naše doporučení.

Interiér na zakázku si naši zákazníci pořizují, protože jen pak máte kompletní kontrolu nad použitými materiály, uspořádáním jednotlivých prvků, povrchovou úpravou a tím i nad celkovým stylem a funkčností.

Interiér na zakázku je váš vysněný domov, funkční a s trvalou hodnotou.

Druhý rozdíl pocítíte po koupi nábytku. Nábytek z velkoobchodu koupíte po kusech, které si pak musíte sami složit a často i dovézt.

Chcete po celém dni v práci sedět do dvou ráno v kuchyni na zemi a rozčilovat se s montáží? Kde na to máte brát čas a energii?

Interiér na zakázku od INKEA vám dovezeme a kompletně namontujeme včas, rychle a čistě, abyste měli doma méně starostí a mohli trávit více kvalitního času s rodinou nebo tím, co vás baví.

2) Velkoobchody často tvrdí, že si u nich koupíte nábytek na míru. Je to skutečně pravda?

Nábytek na míru pro nás znamená nábytek vyrobený přímo pro vás, pro jedinečnou osobnost, umístěný do konkrétního prostoru vašeho rodinného domu nebo bytu.

Podle našeho chápání nábytek na míru proto ve velkoobchodě nekoupíte. Řešením je nechat si ho na míru vyrobit.

3) Musím za vámi přijít s hotovým návrhem od architekta nebo designéra?

Nemusíte. Pokud ještě návrh nemáte, zavolejte (+420 495 593 075) nebo napište a doporučíme vám architekta.

Máte už vlastní návrh? Pak nám zavolejte (+420 495 593 075) nebo napište pro konzultaci zdarma ohledně výběru materiálů, zaměření a nezávazné cenové nabídky.

4) Zajišťuje INKEA mimo výroby i dopravu a montáže interiérů?

Ano, vyrobený nábytek vám dovezeme a namontujeme. Přijedeme v dohodnutou dobu, včas a po sobě si uklidíme.

5) Budete chtít zaplatit za úvodní konzultaci návrhu interiéru?

Úvodní konzultace návrhu interiéru, zaměření, výběru barev ze vzorníků, a nezávazné cenové nabídky je zdarma.

V případě, že budete chtít návrh zpracovat architektem, můžeme vám doporučit mnoho schopných a ověřených odborníků.

6) Děláte jen nové interiéry, nebo i rekonstrukce?

Běžně realizujeme jak rekonstrukce, tak i interiéry do nových domů a bytů či kanceláří a prodejen. Pro bližší informace volejte na +420 495 593 075.

7) Jak dlouho trvá výroba a montáž interiéru?

Vyrobit například kvalitní kuchyň na zakázku, co bude moderní a dodá vašemu domovu dlouhotrvající hodnotu, trvá přibližně 6 týdnů. Rychlost dodávky závisí samozřejmě i na našich subdodavatelích.

Našim zákazníkům umožňujeme nejširší výběr i z atypických a luxusních materiálů a spotřebičů.

Pokud náš subdodavatel nemá vámi požadovanou položku na skladě, dodací lhůta se může logicky protáhnout. Pokud budete chtít speciální typ žuly na desku do kuchyně, můžete čekat až o 4 týdny navíc.

O dodacích lhůtách vás samozřejmě okamžitě informujeme. Vytvořit ty nejlepší věci prostě chvíli trvá.

8) Jaké typy interiérů vyrábíte?

Vyrábíme a navrhujeme kompletní interiéry rodinných domů a bytů včetně kuchyní, vestavěných skříní, obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, šaten, schodišť, vinoték a stolů. Realizujeme také interiéry kanceláří, recepcí a lékáren.

Abychom zajistili maximální kvalitu poskytovaných služeb, můžeme se současně věnovat jen několika málo klientům. Proto nerealizujeme poptávky po jednotlivých kusech nábytku.

9) S jakými typy povrchů pracujete?

Při výrobě interiérů na zakázku používáme moderní techniky zpracování včetně barev RAL, vysokého lesku (polyester) a vícevrstvých laků.

10) Jaké materiály při výrobě používáte?

Realizujeme interiéry z moderních i tradičních materiálů včetně masivu, dýhy, lamina a luxusních i exotických dřevin. Pro kuchyně dodáváme pracovní desky všech typů.

11) Zvýší nový interiér domu jeho hodnotu při prodeji?

Ano, pořízením nového interiéru nebo jeho rekonstrukcí můžete podstatně zvýšit hodnotu vaší nemovitosti. Jeden z předních světových realitních makléřů říká, že pokud chcete zvýšit hodnotu svého domu jen jedním zásahem, zrenovujte kuchyň. Dočkáte se typicky 4,6% zvýšení hodnoty.

12) Jaké dlouho už INKEA působí na trhu?

Interiéry na zakázku realizujeme již 23 let. S výrobou jsme začali v roce 1991 ve spolupráci se stavebním a zámečnickým oddělením v rámci jedné firmy. Po osamostatnění truhlářského oddělení v roce 2004 působíme pod jménem INKEA.

13) Jak se INKEA odlišuje od konkurence?

V INKEA věříme, že každý člověk má právo na domov svých snů. Bez kompromisů. Proto disponujeme nejširším spektrem materiálů a dodáváme veškeré spotřebiče na českém trhu.

Proto v nás svou důvěru vložili špičkoví čeští architekti, se kterými jsme jen za poslední rok vytvořili vysněný domov 27 rodinám.

Naši profesonálové precizně snoubí funkčnost a styl tak, aby váš domov, stejně jako váš životní styl, byl skutečně jedinečný. To vše za dostupnou cenu.

14) Kolik stojí kuchyně na zakázku?

Cena kuchyně na zakázku závisí především na použitých materiálech, povrchové úpravě, velikosti kuchyně. Běžně realizujeme atypický interiér kuchyně mezi 100 – 500 000 Kč včetně kuchyňské desky, bez spotřebičů.

Proč je cena uvedena bez spotřebičů? Protože například myčka Miele může stát v rozmezí 16 990 Kč (volně stojící model, nižší řada) – 69 900 Kč (plně vestavná myčka, XXL).

U lednic s mrazákem jde o rozmezí 12 900 Kč (volně stojící model) – 243 900 Kč (maximální objem, nejlepší výbava). Kromě spotřebičů Miele u nás máte na výběr ze spotřebičů Siemens, AEG, Miele, Mora, Electrolux, Karma, Gorenje, Zanussi, Liebherr, Whirlpool, Baumatic, Ariston, Fagor, Ardo, Bosch, Beko, Concept, Indesit, LG a Blomberg.

Stojíme si za tím, že náš klient má mít možnost volby bez omezení tím, co se výrobci chce dodat. Jelikož rozumíme, že zorientovat se v takto široké nabídce může být náročné, umíme vám poradit a společně tak umíme vyhodnotit, co je pro vás nejlepší.

15) Kolik stojí interiér domu nebo bytu?

Kompletní interiér rodinného domu nebo bytu na zakázku stojí opět v závislosti na materiálech, povrchové úpravě, rozsahu vestavěného nábytku běžně mezi 0,5 – 4 miliony Kč včetně montáže.

16) Děláte v INKEA konzultace nového interiéru v místě bydliště?

Ano, v místě vašeho bydliště můžeme zkonzultovat návrh interiéru od Vašeho architekta, nebo můžeme doporučit architekta či návrhářku. Pak je také třeba změřit rozměry Vašeho domu a bytu. Zavolejte dnes pro konzultaci na čísle +420 495 593 075.

17) Jak je vás možné kontaktovat?

Pokud chcete vytvořit svůj vysněný domov, žít svým vytouženým životním stylem a přidat svému domovu na hodnotě, zavolejte Romanovi Kolářovi (ředitel INKEA) na číslo +420 495 593 075, napište na [email protected] nebo nás navštivte v našem sídle v Třebechovicích pod Orebem (u Hradce Králové).